Poziv studentima/icama viših godina: Pružite podršku kolegama i kolegicama kroz UNIRI brine

I u novoj akademskoj godini u sklopu projekta UNIRI brine nastavljamo razvijati sustav vršnjačke podrške na Sveučilištu u Rijeci!

Vašim angažmanom u projektu imat ćete iznimnu priliku:

• pružati pomoć i podršku kolegama i kolegicama
  • steći praktično iskustvo organizacije radionica i/ili tribina
  • razviti vještine poučavanja i komunikacijske vještine
  • umrežiti se s kolegama/icama sa svog i/ili drugih fakulteta
  • stečenim iskustvom obogatiti svoj životopis
  • ostvariti mogućnost dodatne zarade (angažman je honoriran putem studentskog ugovora).

Možete se prijaviti za edukatora/icu za jednu od sljedećih radionica:

1. Startaj osnaženo – provedba radionica usmjerenih na osnaživanje i pružanje podrške brucošima/cama (studenti viših godina)
  2. Nauči kako učiti – provedba radionica usmjerenih na razvoj vještina učenja koje su potrebne za uspješnije studiranje;
  3. Pripremi se za tržište rada – organizacija tribina usmjerenih na informiranje o prvim radnim iskustvima, specifičnostima pojedinih radnih mjesta te izazovima koji se javljanju nakon stjecanja diplome i ulaska u svijet rada (studenti diplomskog studija/već zaposleni)

Detaljnije informacije o aktivnostima, mogućnostima angažmana i uvjetima za prijavu možete pronaći na poveznici u nastavku: Poziv za vršnjake pomagače u novom ciklusu projekta UNIRI brine.

Ako ima dodatnih pitanja, slobodno se možete obratiti putem e-maila na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.