Prijem brucoša

Zbog epidemioloških mjera prijem studenata prve godine Preddiplomskog studija informatike održat će se 1. listopada 2020. godine u prostoriji O-028 u 2 grupe. Studenti koji ne mogu fizički prisustvovati prijemu studenata isti mogu pratiti putem platforme Twitch na poveznici s početkom u 9:00 sati.

Raspored studenata po grupama:

1. grupa – studenti s prezimenima od A do K u 9:00 sati,
2. grupa – studenti s prezimenima od L do Ž u 11:00 sati.

Svi studenti trebaju po dolasku predati ispunjenu izjavu te se pridržavati preporuka na Sveučilištu u Rijeci u razdoblju pandemije bolesti COVID-19.

Studenti koji pripadaju visokorizičnoj skupini nisu dužni dolaziti te se trebaju javiti elektroničkom poštom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. te postupiti prema uputama.

Redovna nastava započinje 5. listopada 2020. godine prema rasporedu.

Uoči početka nove akademske 2020./2021. godine pročitajte i obraćanje pročelnice Odjela za informatiku studentima.

Unatoč izvanrednim okolnostima, svim brucošima želimo dobrodošlicu na Odjel za informatiku te puno uspjeha u studiranju.