Usvojen Pravilnik o stručnoj praksi

Vijeće Odjela za informatiku usvojilo je Pravilnik o stručnoj praksi na Diplomskom studiju Informatika Odjela za Informatiku.

Stručna praksa je od akademske godine 2018./2019. obvezan i sastavni dio nastave studenata na Diplomskom studiju informatika na smjerovima Poslovna informatika i Informacijsko-komunikacijski sustavi. Studenti diplomskog studija upućuju se na stručnu praksu radi upotpunjavanja teoretskih znanja s praktičnim i pripremu diplomskog rada, što omogućuje uspješnije ostvarivanje programa studija i uključivanje u profesionalni rad.

Studenti druge godine ovog diplomskog studija koji su ga upisali prema novom studijskom programu biti će prva generacija koja će polaziti stručnu praksu u ljetnom semestru akad. god. 2018./2019.