Ponuda za ERASMUS razmjenu u Bugarsku

Studentima se nudi mogućnost ERASMUS razmjene na Sveučilištu Ruse (University of Ruse, Faculty of Electrical Engeneering, Electronics and Automation).

U tjednima od 3. - 18. svibnja 2019. godine zainteresirani studenti za razmjrnu mogu posjetiti sveučilište i saznati detaljne informacije o studijskim programima i studiju na Sveučilištu Ruse.

Detaljnije informacije također možete dobiti od profesorice na Sveučilištu Ruse Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., prof.emer., ERASMUS koordinatorice na Odjelu za informatiku doc.dr.sc. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na web stranici Odjela za računarstvo na Sveučilištu Ruse.

Popis predmeta koji se izvode na engleskom jeziku nalaze se u prilogu.

Popis predmeta