Natječaj za upis na doktorski studij Informatika u akademskoj godini 2024./2025.

Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci na temelju odluke Vijeća Fakulteta od 27. lipnja 2024. raspisuje
za upis na doktorski studij Informatika u akademskoj godini 2024./2025.

Fakultet informatike i digitalnih tehnologija upisuje 10 studenata.

Troškovi školarine za studij iznose 6.905,00 €, a troškovi upisa u prvu godinu iznose 55,50 €.

Doktorski studij izvodi se u znanstvenom području društvenih znanosti, polju informacijskih znanosti. Studijski program izvodi se u trajanju tri godine odnosno šest semestara, a njegovim završetkom stječe se 180 ECTS-a.

Kako bi se studij od samog početka uskladio sa znanstvenim interesima doktoranda, predviđeno je da se već prije upisa pristupnik konzultira s voditeljicom studija i potencijalnim mentorom oko odabira smjera istraživanja. Znanstveni programi svih mentora objavljeni su na poveznici

Odabir pristupnika za upis obavit će se prema kriterijima i postupcima utvrđenim Pravilnikom o doktorskom studiju Informatika Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci.

Rok za podnošenje prijava je do 14. listopada 2024. godine.

Prijave za upis s prilozima dostavljaju se na adresu:

Sveučilište u Rijeci
Fakultet informatike i digitalnih tehnologija
Radmile Matejčić 2
51000 Rijeka
s napomenom: Prijava za upis na doktorski studij Informatika

Detaljnije u priloženom dokumentu i na poveznici

Dodatna pitanja mogu se uputiti na tel. + 385 51 584 700 ili adresu e-pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..