9. PhD Career Café – “Znanost u eri umjetne inteligencije”

Doktorska škola, Ured za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra te Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci organiziraju devetu tribinu PhD Career Café, koja će se održati u četvrtak, 20. lipnja u 18:00 sati, u Gradskoj knjižnici (Art kvart).

Tema ove tribine je „Znanost u eri umjetne inteligencije“, a ideja je u nešto drugačijoj atmosferi razgovarati o umjetnoj inteligenciji koja prožima sve pore društva.

Panelisti/ce tribine su:

• prof. dr. sc. Senka Maćešić, prorektorica za digitalizaciju i razvoj Sveučilišta u Rijeci
  • prof. dr. sc. Ana Meštrović, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija
  • izv. prof. dr. sc. Jonatan Lerga, Centar za umjetnu inteligenciju i kibernetičku sigurnost
  • Kristina Host, doktorandica Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija

Tribinu će moderirati prof. dr. sc. Igor Prpić dr. med., predstojnik Doktorske škole, a planirano trajanje je 2 sata.

PhD Career Café tribine namijenjene su razmjeni iskustava te upoznavanju studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija svih sastavnica riječkog Sveučilišta s različitim mogućnostima vezanim uz razvoj karijere u akademskom i neakademskom okruženju.

Obrazac za prijavu sudjelovanja na tribini dostupan je na poveznici, a prijaviti se možete najkasnije do ponedjeljka, 17. lipnja 2024. godine u 15:00 sati.