Sjednice Vijeća doktorskog studija

Sjednice Vijeća doktorskog studija u pravilu se održavaju predzadnji četvrtak u mjesecu. Matrijale za sjednicu potrebno je poslati do najkasnije 5 radnih dana prije datuma održavanja sjednice.

Vizualni identitet

Logotip Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija dostupan je u nastavku.

Jezični i prevoditeljski alati

Opis programa

Otkrijte novi pristup učenju prevoditeljske profesije s našim inovativnim programom koji spaja filološke i informacijske znanosti, predstavljajući integraciju jezičnih, tehnoloških i analitičkih vještina prilagođenih suvremenom radnom okruženju.

Razlikovni program – vaučeri

Razlikovni program financiran putem vaučera

Program cjeloživotnog obrazovanja Razlikovni prijediplomski program informatike usklađen s HKO-om trenutno je u postupku prijave za dobivanje financijske podrške HZZ-a kojom se potiče stjecanje općih, zelenih i digitalnih znanja i vještina obrazovnim programima po HKO standardu. Nakon uvrštavanja programa u ponudu digitalnih obrazovnih programa, nezaposlene i zaposlene odrasle osobe moći će zatražiti sufinanciranje pohađanja programa kroz sustav vaučera za obrazovanje.

Primjena umjetne inteligencije i računarstva u biotehnologiji

Program cjeloživotnog obrazovanja Primjena umjetne inteligencije i računarstva u biotehnologiji Fakultet informatike i digitalnih tehnologija izvodi u suradnji s Fakultetom biotehnologije i razvoja lijekova. Radi se o programu stjecanja znanja, vještina i kompetencija u okviru akreditiranih diplomskih studijskih programa koje izvode ove dvije sastavnice Sveučilišta u Rijeci, a koji je namijenjen polaznicima koji su prethodno završili prijediplomski studij informatike ili biotehnologije ili njima srodni studij, a koji žele steći mikro-kvalifikaciju u području primjene metoda umjetne inteligencije i računarstva na podacima i problemima iz područja biotehnologije.