Vue.js radionica by Celtra

Uspješna suradnja Odjela za informatiku i jednog od najuspješnijih slovenskih startupa - tvrtke Celtra (www.celtra.com) nastavila se realizacijom radionice o Vue.js platformi.

U ponedjeljak, 7. svibnja 2018. godine održana je cjelodnevna radionica o korištenju Vue.js platforme u razvoju interaktivnih korisničkih sučelja za studente preddiplomskog studija Odjela za informatiku. Vue.js je jedna od najmodernijih JavaScript biblioteka koja posljednjih godinu dana privlači sve veći broj programera, pa tako Celtra većinu svojih sučelja danas izrađuje uz pomoć ove tehnologije.

Tročlani tim iskusnih programera tvrtke Celtra posjetio je Odjel i kroz nešto više od 5 školskih sati proveo 16 zainteresiranih studenata kroz proces izrade interaktivne web stranice.

Zahvaljujemo se Mihi, Matevžu i Žanu na trudu, te tvrtki Celtra na suradnji.

Najavljen je i novi programerski izazov Celtre, uskoro više detalja!