Posjet tvrtki Own.Solutions

Studenti Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci posjetili su tvrtku Own.Solutions zajedno s pročelnicom Marinom Ivašić-Kos i prof. Sandom Martinčić-Ipšić.

U nastojanju da promoviraju inovativno razmišljanje i ohrabre mlade umove u području informatike, Own.Solutions je pred studente postavio izazov – osmisliti vlastiti start-up. Razvojni tim Own.Solutions-a bio je vrlo impresioniran prezentacijom, predanošću i inovativnim razmišljanjem i idejama studenata. Najbolji tim u klasi ekonomskih i marketinških aspekata rješenja za tržište kriptovaluta je i nagrađen.

Operativni menadžer Own.Solutions-a Sanjin Škrtić rekao je kako im je bilo zadovoljstvo aktivno sudjelovati u evaluaciji projekata studenata koji u pravom smislu predstavljaju početak poduzetničkih pothvata te kako se Own.Solutions raduje budućoj suradnji.

own 1

own 2