Otvoren Fond SIZIF za znanstveno-istraživačke djelatnosti studenata

Zaklada Sveučilišta u Rijeci i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci raspisuju natječaj Fonda SIZIF u svrhu poticanja i podupiranja studenata u znanstveno – istraživačkoj djelatnosti. Cilj je pružiti potporu u procesu edukacije i usavršavanja, kao i pripremi za nositelje inovacija.

Fond je otvoren studentima svih znanstvenih razina i područja preddiplomskog, diplomskog, integriranog sveučilišnog ili stručnog studija, te specijalističkog diplomskog stručnog studija Sveučilišta u Rijeci. Fondom se financiraju tri kategorije – provedba znanstvenog istraživanja, znanstveno publiciranje te aktivno sudjelovanje na skupu.

Fond je kontinuirano otvoren za prijavu u provedbenoj godini, odnosno do 1. prosinca 2021. Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava i zemaljskom poštom u jednom primjerku (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

Cjeloviti tekst natječaja dostupan je u priloženom dokumentu.

SIZIF logo 227x300