Pomoć stradalima u potresima – obavijest

S obzirom na brojne upite ovim putem vas želimo obavijestiti kako je koordinaciju aktivnosti pružanja pomoći unesrećenima uslijed potresa preuzeo Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske.

Sveučilište u Rijeci stavilo je svoje prostore na raspolaganje vezano za organiziranje prihvatnog mjesta na Kampusu te se sada čeka daljnja uputa Stožera vezano za prikupljanje potrepština. Sveučilište u Rijeci, Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i Studentski centar Sveučilišta u Rijeci provodit će koordinirano akciju prikupljanja pomoći. Koordinacija volontera u slučaju potrebe bit će organizirana kroz Volontersku mrežu UNIRI. Ako ste voljni pomoći možete se prijaviti putem obrasca ovdje te ćemo vas u slučaju potrebe kontaktirati.

Prihvatno mjesto započinje s radom 30. prosinca 2020. godine od 10:00 sati do 18:00 sati, na adresi Sveučilišna avenija 4, u garaži Sveučilišta u Rijeci, Filozofski fakultet i Učiteljski fakultet.

POTREBNE STVARI
*vozilom je moguće ući u garažu