Obavijest studentske službe

Uslijed trenutne situacije studenti se primaju u uredovno radno vrijeme za studente ISLJUČIVO UZ PRETHODNU NAJAVU, minimalno 1 dan ranije, elektroničkim putem na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Prilikom dolaska obavezno je korištenje zaštitinih maskica.

Ako studenti iz opravdanih razloga ne prisustvuju nastavi i nisu u mogućnosti potvrde preuzimati preko Studomata, postoji mogućnost slanja e-mailom. U tom slučaju student je dužan navesti ime i prezimeOdjel, odnosno studijtip potvrde (potvrda o upisu i/ili sa prijepisom ocjena) te svrhu iste.

Ovim putem podsjećamo da su studenti Sveučilišnih odjela i studija, radi zaštite identiteta, Studentsku službu dužni kontaktirati isključivo putem službene e-mail adrese (AAI@ identitet) koju su dobili na upisu. Elektroničke poruke pristigle sa drugih e-mail adresa neće se uzimati u obzir.