Signet Hackathon

S ciljem da potaknu mlade na kreativnost, inovativnost i da iskoriste stečeno znanje u školi i fakultetu poduzeće Signature Networks d.o.o.organizira natjecanje u izradi i programiranju igre na temu svemira. Najbolje očekuju nagrade, a svaki će sudionik dobiti potvrdu o sudjelovanju.

Kao informacijska i komunikacijska tvrtka, Signature Networks d.o.o., svojim klijentima nudi usluge izrade web stranica, web aplikacija te druge programerske usluge. S dugogodišnjim iskustvom, poslujemo s hrvatskim, ali i inozemnim tržištem.

Signet Hackathon održati će se u subotu, 8.6.2019. godine, od 8:00 sati na lokaciji PORIN-a (Milutina Barača 66). Prijave se zaprimaju do 1.6.2019. godine na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Učenici i studenti se mogu prijaviti individualno ili u grupi (grupa može imati najviše 4 člana) te je prilikom prijave potrebno navesti ime i prezime, email i dob svakog člana.

Polaznicima će na raspolaganju biti mentori koji će im pomoći u realiziranju njihove ideje.

Više informacija možete pronaći na službenoj Facebook stranici: Signature Networks.