Erasmus natječaji 2020./2021.

Sveučilište u Rijeci će  2. ožujka 2020. godine službeno raspisati natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus:

• Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2020./2021.
  • Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u akademskoj godini 2020./2021.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2020., a rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2020. godine. Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus / Natječaji za studente odnosno Natječaji za osoblje.

Natječaj za studente
Natječaj za osoblje