Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u akademskoj 2019./2020. godini

Temeljem odluke Senata Sveučilišta u Rijeci od 17. prosinca 2019. godine, Sveučilište u Rijeci raspisuje Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u 2019./2020. ak. god.

Na Natječaj se mogu prijaviti sudenti državljani RH/EU i državljani trećih zemalja kojima je izdano rješenje o stalnom boravku u RH i u 2019./2020. ak. god. te imaju status redovitog studenta preddiplomskog ili diplomskog ili integriranog (preddiplomskog i diplomskog) sveučilišnog studija ili preddiplomskog stručnog ili specijalističkog diplomskog stručnog studija Sveučilišta u Rijeci ili njegovih sastavnica.

Kandidati moraju ispunjavati osnovne kriterije uspješnosti za prijavu na Natječaj propisane člankom 6., točkom (A) Pravilnika o dodjeli stipendija za izvrsnost studentima Sveučilišta u Rijeci.

Prijave na natječaj otvorene su do ponedjeljka, 3. veljače 2020. godine do 12:00 sati.

Detaljne informacije o prijavi možete pronaći ovdje.