Prezentacija projekta GLAT na Danima otvorenih vrata EU projekata

Erasmus+ projekt „Games for Learning Algorithnic Thinking – GLAT“ kojeg koordinira Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku bit će predstavljen 11. svibnja 2018. na Danima otvorenih vrata EU projekata u Rijeci. Projekt će prezentirati voditeljica projekta, prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić.

Cilj održavanja Dana otvorenih vrata EU projekata jest predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Središnja aktivnost Dana otvorenih vrata EU projekata bit će održana u petak 11. svibnja, a Sveučilište u Rijeci organizira ju u suradnji s Primorsko-goranskom županijom. Svi zainteresirani imat će mogućnost poslušati prezentacije uspješnih projekata Primorsko–goranske županije, Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci, Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci te projekte STEPRI znanstveno-tehnologijskog parka.

Događanje će se održati u Akvariju restorana Kampus, Radmile Matejčić 5, s početkom u 10 sati.

Raspored i obrazac za prijavu možete naći na stranicama Sveučilišta u Rijeci