Erasmus natječaj za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci 1. veljače 2023. raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u zimskom semestru ili cijelojakademskoj godini 2023./2024. u okviru programa Erasmus. Natječaj za ljetni semestar 2023./24. bit će objavljen u srpnju, iz proračunskih sredstava novog projekta.

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse, Natječaj za mobilnost studenata u svrhu pohađanja Kombiniranih intenzivnih programa (Blended Intensive Programs – BIP) te Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja trenutno su trajno otvoreni, još uvijek iz budžeta Erasmus proračunske godine 2022./24.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Poveznica za studente

Poveznica za osoblje