Prijem i početak nastave za brucoše

Prijem studenata prve godine preddiplomskog studija Informatika održat će se u ponedjeljak 3.10.2022. godine u prostoriji O-028 s početkom u 10:30 sati.

Istoga dana će se održati uvodna nastava za predmete Matematika 1 s početkom u 12 sati i Engleski jezik za potrebe IT struke u 14 sati. Nastave iz predmeta Osnove ekonomike za informatičare neće biti u ponedjeljak 3.10. već će se uvod u predmet održati u utorak  4.10. u 16 sati.

Ostala će se nastava od utorka 4.10.2022. održavati prema rasporedu. Za vježbe koje se održavaju u grupama studenti će dobiti informaciju o podjeli u grupe na uvodnom predavanju. Zbog odsutnosti nastavnika, nastava iz predmeta Tjelesni 1 se do daljnjega neće održavati.

Svim brucošima želimo dobrodošlicu na Fakultet informatike i digitalnih tehnologija te puno uspjeha u studiranju!