Stipendije u svrhu sudjelovanja na Europskom Forumu Alpbach

Europski Forum Alpbach (EFA) je konferencija koja se svake godine sredinom kolovoza održava u pitoresknom alpskom mjestašcu Alpbach (Austrija) i okuplja studente, profesore, stručnjake, znanstvenike, gospodarstvenike, umjetnike te političare iz cijelog svijeta. Na Forumu se održavaju seminari aktualne tematike vođene od strane dokazanih svjetskih i europskih stručnjaka te simpoziji iz više različitih područja (ekonomija, zdravstvo, politika, pravo, poduzetništvo, tehnologija...) Osim toga, moguće je sudjelovati na nekoliko ljetnih škola (područja ekonomije i poduzetništva).

Prijave za potpune stipendije za sudjelovanje na European Forum Alpbach od 14-30.8 su otvorene.

Potpuna stipendija pokriva troškove sudjelovanja u sve dane trajanja Foruma, trošak smještaja s doručkom i dnevni džeparac od 17 EUR po osobi koji dobivate na licu mjesta nakon dolaska na Forum.

Prijave su isključivo putem online platforme na koju morate uploadati sljedeće dokumente:

• Motivacijsko pismo
  • Životopis
  • Kopija dokumenta kojim potvrđujete najviši nivo obrazovanja (srednja škola ako ste na Bachelor razini, Bachelor diploma ako ste na Master razini ili Master diploma ako ste fakultet završili)
  • Prijepis ocjena (ocjene iz 4. razreda srednje škole ako ste brucosš/ica)
  • Potvrda o poznavanju Engleskog jezika na minimalno B2 razini (IELTS, TOEFL, potvrda profesora engleskog iz srednje škole ili fakulteta)

Poveznica na online prijavu.