Smartup natjecanje

Najveća hrvatska studentska udruga eSTUDENT organizira Smartup - natjecanje u razvoju poslovnog plana kao temelja za startup.

Smartup je studentsko edukativno natjecanje u razvoju i realizaciji poslovne ideje. Ova će akademska godina biti šesta u kojoj se Smartup održava, a natjecanje je nastalo kao nasljednik natjecanja Business Plan Contest s devetogodišnjom tradicijom. Samo neki od uspješnih sudionika bili su Rimac, Include, Degordian te Entrio. Sudionici natjecanja mogu biti svi studenti u Republici Hrvatskoj. Iako su sva događanja u Zagrebu, studenti drugih gradova se redovito prijavljuju i natječu. Studenti se prijavljuju s originalnom idejom za pokretanje vlastitog posla te kroz edukativne radionice i mentorstva koji se održavaju u sklopu natjecanja uče kako svoju ideju prilagoditi tržištu te krajnjim korisnicima. Pobjednici dobivaju novčane te brojne druge nagrade, ali ono najvažnije, realnu mogućnost da razviju i prezentiraju svoju ideju kako bi dobili priliku tu ideju pretvoriti u uspješni poduzetnički pothvat.

Prijave su otvorene do 24.3.2019. godine.

Za sve dodatne informacije možete posjetiti Web i Facebook stranicu.