Tech Tutorial u sklopu konferencije DSC

Naša asistentica na projektu Kristina Host održala je Tech Tutorial u sklopu konferencije Data Science Conference Croatia 2022, održane u Zagrebu od 10.05.22. do 12.05.22.

Tech Tutorial pod nazivom „Google Colaboratory and Python: Deep Learning basics for CV tasks“ obuhvaćao je uvod u Google Colaboratory, osnovne manipulacije vizualnog sadržaja u Pythonu i stvaranje jednostavne konvolucijske neuronske mreže za klasifikaciju slika.

Na njemu je prisustvovalo preko 70 sudionika iz različitih kompanija poput A1 Croatia, Ericsson Nikola Tesla d.d., Erste & Steiermärkische Bank d.d., Infobip, Photomath, King ICT, Atomic intelligence, SRCE, Hrvatski Telekom d.d., Privredna Banka Zagreb d.d. i mnogih drugih. Također, na Tech Tutorijalu su prisustvovala i razna sveučilišta i fakulteti poput FER, PMFST, EFRI, Tel Aviv University,..

2022 05 11 19 27 21 023