Održana dodjela Covid-19 zahvalnica

U sklopu održavanja Dana Sveučilišta – 49. Diesa Academicusa dodijeljena je zahvalnica Sveučilišta u Rijeci za izniman angažman u pandemiji korona virusa znanstvenom timu s Fakultata informatike i digitalnih tehnologija za projekt: Višeslojni okvir za karakterizaciju širenja informacija putem društvenih medija tijekom krize COVID-19 voditeljice izv. prof. dr. sc. Ane Meštrović.

Dodjela zahvalnica Sveučilišta u Rijeci za izniman angažman u pandemiji korona virusa održana je u ponedjeljak, 16. svibnja 2022. u ”Akvariju” na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, u sklopu održavanja Dana Sveučilišta – 49. Diesa Academicusa. Zahvalnice su dodijeljene institucijama, kao i znanstvenim timovima sa Sveučilišta u Rijeci – dobitnicima natječaja Hrvatske zaklade za znanost.

Detalje možete pronaći na poveznici.