Prijavi se za YUFE studentsko putovanje!

Razmišljaš li o tome da obogatiš svoj studij kolegijima i aktivnostima s 10 sveučilišta diljem Europe? YUFE Student Journey program nudi ti priliku da sam/sama kreiraš iskustvo učenja koje ti odgovara i proširiš vidike kroz obrazovanje na međunarodnoj razini.

Ako si zainteresiran/a za prijavu na ovaj YUFE program, prijavi se i upoznaj YUFE! Kroz YUFE otvoreni dan podijelit ćemo informacije o skorašnjem pozivu za prijave na YUFE Student Journey program (4. – 24. travnja) i različitim prilikama koje ti YUFE nudi (npr. online kolegiji s drugih sveučilišta, jezični tečajevi, volontiranje i niz drugih aktivnosti).

Prvi YUFE otvoreni dan održat će se 28. ožujka 2022. od 11:30 do 13:30 (CET), a prijave se zaprimaju do 25. ožujka putem poveznice.

Više informacija o nalazi se u YUFE letku, a ostale informacije također možeš pronaći na poveznici.