Obrana teme - Ivona Franković

Javna obrana teme doktorskog rada pod nazivom „Pedagoško-tehnološki okvir za učenje programiranja temeljen na obrazovnim računalnim igrama” ("Pedagogical and technological framework for learning programming based on educational computer games") kandidatkinje Ivone Franković, održat će se u utorak, 18. lipnja 2019. godine u 11:00 sati u Vijećnici Odjela za informatiku (prostorija O-403) pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednica
  2. prof. dr. sc. Vedran Mornar, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu, član
  3. doc. dr. sc. Jasminka Mezak, Učiteljski fakultet, Sveučilište u Rijeci, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovat će mentorica prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić, komentorica izv. prof. dr. sc. Marina Ivašić-Kos i izv. prof. dr. sc. Ana Meštrović u ime voditeljice poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija prof. dr. sc. Maje Matetić.

Odluka
Obavijest o javnoj obrani teme