Obrana teme - Ingrid Hrga

Javna obrana teme doktorske disertacije kandidatkinje Ingrid Hrga pod nazivom "Multimodalno učenje za automatsko opisivanje sportskih scena (Multimodal learning for automatic description of sport scenes)", koju je napravila pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Marine Ivašić-Kos s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, održat će se u utorak, 14. lipnja 2022. godine u 14:00 sati u Vijećnici pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednica
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Gjorgji Madjarov, Fakultet informatike i računalnog inženjerstva, Sveučilište Sv. Ćirila i Metoda u Skoplju, vanjski član

Voditeljica poslijediplomskog studija
prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić