Informacije o upisu u više semestre doktorskog studija

Upisi u više semestre doktorskog studija održat će se u periodu od 15. do 26. studenog 2021. godine. Detaljne upute za upis objavit ćemo naknadno. Ako studenti planiraju upis sljedećeg semestra u tom terminu svakako moraju provjeriti koje uvjete za upis trebaju ispuniti i napraviti zajedno s mentorom plan rada.

Molimo sve studente poslijediplomskog doktorskog studija da do 15. listopada na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. pošalju godišnje izvješće studenta na službenom obrascu DrS4 (sa skeniranim potpisom).

Skrećemo pažnju da se na web stranicama Odjela za informatiku nalaze pravilnik, te program poslijediplomskog studija kao i obrasci studija:

Podsjećamo da je za prijavu kvalifikacijskog ispitaprijavu teme doktorske disertacijezahtjev za priznavanje znanstvenog rada a1zahtjev za priznavanje izbornog znanstvenog radazahtjev za priznavanje istraživačkog rada, te zahtjev za ocjenu doktorske disertacije potrebno pokrenuti procedure u studentskoj službi putem službenih obrazaca.

Posebno skrećemo pažnju da za priznavanje znanstveno-istraživačkog rada doktorand treba priložiti potvrdu Sveučilišne knjižnice za indeksiranje svakog objavljenog rada kako je naznačeno u obrascima.

Pokretanje pojedine procedure vrši se predajom ispunjenog obrasca u studentskoj službi najkasnije tijekom predzadnjeg tjedna u mjesecu kako bi Povjerenstvo za poslijediplomski studij razmotrilo i odobrilo pokretanje procedure i po potrebi ako Pravilnik predviđa proslijedilo prijedlog Vijeću Odjela koje se održava u zadnjem tjednu mjeseca. Obrasce je potrebno predati/poslati potpisane (skenirane obavezno s predviđenim potpisima) kako je na njima naznačeno, uz suglasnost mentora.