YUFE radionica o prijavama na doktorske studije i ostale istraživačke programe (What about a PhD at YUFE?)

YUFE mreža sveučilišta organizira nastavak svog programa upoznavanja sa sustavom studiranja na doktorskim studijima na 10 YUFE sveučilišta.

Sljedeći dio programa održava se na Sveučilištu u Antwerpenu 28. i 29. travnja, a sudionicima će biti financiran put i boravak u Antwerpenu.

U sklopu ovog dvodnevnog programa namijenjenog svima zainteresiranima za studiranje na doktorskom studiju, sudionici će:

• dobiti informacije o tehnikama pripreme prijave i nacrta doktorskog istraživanja
  • upoznati se s mentorima i poslijedoktorandima koji će sudionicima pružati povratne informacije
  • upoznati i umrežiti se s drugim budućim ili trenutnim studentima doktorskih studija

Detaljan program možete pronaći na sljedećoj web stranici putem koje se također možete i registrirati za sudjelovanje.

Rok za prijavu je 6. ožujka 2022., nakon čega će na temelju prijavnih dokumenata biti izabrano dvoje studenata sa Sveučilišta u Rijeci koji će imati priliku sudjelovati u ovome događaju.