Postani student_ica asistent_ica!

Savjetovalište za akademsku prilagodbu traži studente_ice za pružanje podrške studentima_cama s invaliditetom na Sveučilištu u Rijeci tijekom zimskog semestra ak. god. 2024./2025. – za kvalitetno i jednako dostupno obrazovanje!

Uz STUDENTE-ASISTENTE studenti_ce s invaliditetom mogu prevladati prepreke (organizacijske, prostorne, administrativne) koje objektivno postoje u sustavu visokog obrazovanja u RH.

Potpora STUDENATA-ASISTENATA može uključivati potporu pri kretanju, rješavanje administrativnih procedura te pomoć u praćenju nastave, učenju ili ispitima, a sve u skladu s unaprijed definiranim potrebama studenata_ica s invaliditetom.

Posao studenta-asistenta plaćena je aktivnost, a sve informacije možete pronaći i u našem Vodiču za studente.

Detaljnije informacije kako postati STUDENT-ASISTENT nalaze se upozivu, a za prijavu je potrebno ispuniti prijavnicu što prije, idealno do 30. rujna.

U slučaju dodatnih pitanja i nejasnoća možete nas kontaktirati putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefona 051/265-846.

Veselimo se Vašim prijavama!