Jednopredmetni preddiplomski studij Informatika

Napomena: Moguće su nove verzije DINP-ova zbog izmjene rasporeda nastave. Za nove verzije DINP-ova potrebno je pratiti obavijesti nastavnika u Merlin e-kolegijima.

* - kolegij se ne nudi ove akademske godine
Naziv kolegijaNositelj(i)DINP
1. semestar
Matematika 1 dr. sc. Milena Sošić
Programiranje 1 dr. sc. Maja Matetić
Osnove informatike dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić
Multimedijski sustavi dr. sc. Nataša Hoić-Božić
Osnove ekonomike za informatičare dr. sc. Borna Debelić
Engleski za potrebe IT struke dr. sc. Lucia Načinović Prskalo
Tjelesni 1 Sergio de Privitellio  
2. semestar
Matematika 2 dr. sc. Ana Jurasić | online
Programiranje 2 dr. sc. Maja Matetić | online
Operacijski sustavi dr. sc. Božidar Kovačić | online
Modeliranje podataka dr. sc. Mile Pavlić | online
Arhitektura i organizacija računala dr. sc. Ivo Ipšić | online
Osnove vjerojatnosti i statistike dr. sc. Sanda Bujačić Babić | online
Tjelesni 2 Sergio de Privitellio  
Logika (stari program) dr. sc. Tajana Ban Kirigin | online

NAPOMENA: Studenti 2. godine koji ponovo upisuju neke od predmeta iz 2. semestra trebaju se javiti predmetnim nastavnicima na prvom satu nastave prema objavljenom rasporedu u DINP-u. Studenti koji su ponovo upisali „Osnove fizike 2“ bit će pridruženi odgovarajućem e-kolegiju u Merlinu gdje će dobiti sve potrebne informacije.

3. semestar
Matematika 3 dr. sc. Marija Maksimović
Analiza poslovnih procesa dr. sc. Mile Pavlić
Objektno programiranje dr. sc. Marina Ivašić-Kos
Računalne mreže dr. sc. Vedran Miletić
Baze podataka dr. sc. Patrizia Poščić
Uvod u programsko inženjerstvo dr. sc. Sanja Čandrlić
Kombinatorika (stari program) dr. sc. Marija Maksimović

NAPOMENA: Studenti 3. godine koji ponovo upisuju neke od predmeta iz 3. semestra: Informacijski sustavi, Operacijsi sustavi 1, Računalne mreže 1 i Uvod u baze podataka trebaju se javiti predmetnim nastavnicima.

4. semestar
Algoritmi i strukture podataka dr. sc. Maja Matetić | online
Baze podataka dr. sc. Patrizia Poščić | online
Diskretna matematika dr. sc. Doris Dumičić Danilović | online
Operacijski sustavi 2 dr. sc. Božidar Kovačić | online
Računalne mreže 2 dr. sc. Vedran Miletić | online
Teorija sustava dr. sc. Martina Ašenbrener Katić | online
5. semestar
Dinamičke web aplikacije 1 dr. sc. Lucia Načinović Prskalo
Formalni jezici i jezični procesori 1 dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić
Modeliranje procesa dr. sc. Mile Pavlić
Numerička matematika dr. sc. Sanda Bujačić Babić
Objektno orijentirano programiranje dr. sc. Marina Ivašić-Kos
Izborni kolegiji 5. semestra
Logičko programiranje   dr. sc. Ana Meštrović
Paralelno programiranje na heterogenim sustavima dr. sc. Božidar Kovačić
6. semestar
Dinamičke web aplikacije 2 dr. sc. Igor Jugo | online
Modeliranje podataka dr. sc. Mile Pavlić | online
Multimedijski sustavi dr. sc. Nataša Hoić-Božić | online
Objektno orijentirano modeliranje dr. sc. Marina Ivašić-Kos | online
Vjerojatnost i statistika dr. sc. Davor Dragičević | online
Završni rad    
Izborni kolegiji 6. semestra
Formalni jezici i jezični procesori 2 * dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić  
Tjelesna i zdravstvena kultura *   Nositelj nepoznat  
Uvod u programsko inženjerstvo    dr. sc. Sanja Čandrlić | online

Podijeli članak