Jednopredmetni preddiplomski studij Informatika

* - kolegij se ne nudi ove akademske godine
Naziv kolegijaNositelj(i)DINP
1. semestar
Engleski za potrebe IT struke dr. sc. Vanja Slavuj / Ines Begić
Matematika 1 dr. sc. Milena Sošić
Osnove informatike 1 dr. sc. Sanda Martinčić - Ipšić
Programiranje 1 dr. sc. Maja Matetić
Multimedijski sustavi dr. sc. Nataša Hoić-Božić
Osnove ekonomike za informatičare dr. sc. Borna Debelić
Tjelesni 1 Sergio de Privitellio  
Osnove digitalne tehnike (stari program) dr. sc. Miran Pobar

NAPOMENA: Studenti 2. godine koji ponovo upisuju neke od predmeta iz 1. semestra trebaju se javiti predmetnim nastavnicima na prvom satu nastave prema objavljenom rasporedu u DINP-u. Studenti koji su ponovo upisali „Osnove fizike 1“ trebaju se javiti na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

2. semestar
Arhitektura i organizacija računala (stari program) dr. sc. Ivo Ipšić
Engleski kao svjetski jezik 2 (stari program) mr. sc. Irena Grubica
Logika (stari program) dr. sc. Tajana Ban Kirigin
Matematika 2 (stari program) dr. sc. Ana Jurasić
mr. sc. Ines Radošević Medvidović
Osnove fizike 2 (stari program) dr. sc. Zoran Kaliman
Osnove informatike 2 (stari program) dr. sc. Sanja Čandrlić
Programiranje 2 (stari program) dr. sc. Maja Matetić
3. semestar
Informacijski sustavi dr. sc. Mile Pavlić
Kombinatorika dr. sc. Marija Maksimović
Matematika 3 Rene Sušanj
Operacijski sustavi 1 dr. sc. Božidar Kovačić
Računalne mreže 1 dr. sc. Vedran Miletić
Uvod u baze podataka dr. sc. Patrizia Poščić
4. semestar
Algoritmi i strukture podataka dr. sc. Maja Matetić
Baze podataka dr. sc. Patrizia Poščić
Diskretna matematika dr. sc. Doris Dumičić Danilović
Operacijski sustavi 2 dr. sc. Božidar Kovačić
Računalne mreže 2 dr. sc. Mario Radovan
Teorija sustava dr. sc. Marija Brkić Bakarić
5. semestar
Dinamičke web aplikacije 1 dr. sc. Igor Jugo
Formalni jezici i jezični procesori 1 dr. sc. Sanda Martinčić - Ipšić
Modeliranje procesa dr. sc. Mile Pavlić
Numerička matematika dr. sc. Sanda Bujačić-Babić
Objektno orijentirano programiranje dr. sc. Marina Ivašić-Kos
Izborni kolegiji 5. semestra
Logičko programiranje   dr. sc. Ana Meštrović
Paralelno programiranje na heterogenim sustavima dr. sc. Božidar Kovačić
6. semestar
Dinamičke web aplikacije 2 dr. sc. Mario Radovan
Modeliranje podataka dr. sc. Mile Pavlić
Multimedijski sustavi dr. sc. Nataša Hoić-Božić
Objektno orijentirano modeliranje dr. sc. Marina Ivašić-Kos
Vjerojatnost i statistika dr. sc. Davor Dragičević
Završni rad    
Izborni kolegiji 6. semestra
Formalni jezici i jezični procesori 2    dr. sc. Sanda Martinčić - Ipšić
Tjelesna i zdravstvena kultura *   Nositelj nepoznat  
Uvod u programsko inženjerstvo    dr. sc. Sanja Čandrlić

Podijeli članak